Preview Mode Links will not work in preview mode

NA ROVINU|aktuality.sk

May 26, 2020

„Urobil som to preto, aby si mohla verejnosť ohmatať tú bájnu Threemu, o ktorej všetci hovoria, no nikto ju nikdy nevidel,“ povedal v relácii NA ROVINU s Marekom Vagovičom sudca Peter Šamko.
 

Čo sa okrem iného dozviete v rozhovore s Petrom Šamkom:

– odkedy mal k dispozícii 80-tisíc správ z...


May 13, 2020

„Nikto z koaličných partnerov nenamietal, že prokuratúru by mal viesť len prokurátor. Prekvapuje ma, že teraz sa to interpretuje inak,“ povedala v relácii NA ROVINU s Marekom Vagovičom ministerka spravodlivosti Mária Kolíková (Za ľudí).

Čo sa dozviete v rozhovore s Máriou Kolíkovou:

– čo...


Apr 9, 2020

„Nie je nič príjemné vidieť brata sedieť na lavici obžalovaných. Keď súdy vyriešia jeho kauzy, pôjdem za ním do väzenia. Uvidíme, čo sa stane, možno to bude moja prvá aj posledná návšteva,“ povedal v relácii NA ROVINU s Marekom Vagovičom podnikateľ Ivan Kočner.

Čo sa okrem iného dozviete...


Apr 5, 2020

„Situácia v trestnom kolégiu Najvyššieho súdu sa už vyčistila. Predpokladám, že Kočner ani Rusko s odvolaním neuspejú,“ povedal v relácii NA ROVINU s Marekom Vagovičom dozorujúci prokurátor kauzy zmenky Ján Šanta.
 

Čo sa okrem iného dozviete v rozhovore s Jánom Šantom:

– ako funguje...


Apr 1, 2020

„Chceme len monitorovať pohyb ľudí, ktorí by mohli byť nakazení. A tiež tých, ktorí sa nachádzajú v ich okolí, aby sme zabezpečili účinnejšie testovanie na koronavírus,“ povedal v relácii NA ROVINU s Marekom Vagovičom minister vnútra Roman Mikulec (OľaNO).

Čo sa okrem iného dozviete v...