Preview Mode Links will not work in preview mode

NA ROVINU|aktuality.sk

Oct 14, 2021

Nový dočasný policajný prezident Štefan Hamran vymieňa policajných funkcionárov. V relácii NA ROVINU potvrdil, že povýši niektorých vyšetrovateľov známych káuz. Niektorí funkcionári odchádzajú pre politické kontakty - napríklad aj pre spoločné oslavy s politikmi.
 

V relácii NA ROVINU sme...


Oct 13, 2021

„Babiš potrebuje rýchlo upratať a potom odíde do opozície. Verím, že sa pohne aj jeho trestné stíhanie, ktoré bolo blokované,“ povedal v relácii NA ROVINU český investigatívny novinár Jaroslav Kmenta.
 

Čo sa okrem iného dozviete v rozhovore s Jaroslavom Kmentom:

– či je Andrej Babiš...


Oct 2, 2021

„Ak senát spochybnil aj dôvodnosť ich trestného stíhania, je to výnimočná situácia,“ povedal v relácii NA ROVINU predseda Špecializovaného trestného súdu Ján Hrubala.
 

Čo sa okrem iného dozviete v rozhovore s Jánom Hrubalom:

– prečo v minulosti prepustil na slobodu mafiána...


Sep 25, 2021

Predseda Sme rodina v rozhovoroch hovorí, kedy odíde z koalície. Niektoré otázky, ktoré nahnevali a zvyšoval hlas - najmä keď chceli zdôrazniť, že s Robertom Ficom nikdy nepôjde do žiadnej vlády. Pýtali sme sa aj to, či sa pozná s obvineným podnikateľom Petrom Koščom.
 

V relácii Na rovinu...


Sep 17, 2021

„Policajt by nemal byť obvinený a väzobne stíhaný za to, že si robí svoju robotu. To, čo sa teraz deje, je hrozné,“ povedal v relácii NA ROVINU o stíhaní vyšetrovateľov NAKA bývalý policajný prezident Jaroslav Špišiak.
Čo sa okrem iného dozviete v rozhovore s Jaroslavom Spišiakom:
– čo sa...