Preview Mode Links will not work in preview mode

NA ROVINU|aktuality.sk

Nov 6, 2018

Je pravdepodobné, že podnikatelia Ladislav Bašternák a Marian Kočner pri daňových podvodoch úzko spolupracavali. Ako organizovaná skupina. V relácii NA ROVINU to tvrdí Filip Rybanič, ktorý si v roku 2016 pozrel bankové účty Kaliňáka a Počiatka – a odštartoval tým jednu z najväčších...


Sep 23, 2018

20 rokov po voľbách, ktoré ho urobili premiérom, Mikuláš Dzurinda spomína na mafiánov, Mečiara, Ivetu Radičovú aj Roberta Fica. 

Ak chce byť prezident Andrej Kiska lídrom strany, mal by robiť aktívnu kampaň a to naplno, hovorí expremiér Dzurinda. 

Vypočujte si rozhovor s Marekom...


Sep 17, 2018

V diskusii NA ROVINU tvrdí, že extrémne nízke úroky tu nebudú navždy. Ľuďom s vysokými dlhmi hrozí, že im môžu skokovo narásť úroky a následne aj mesačné splátky z ich hypoték. Platí to aj v prípade, že úroky sa vrátia len na svoju normálnu, trhovú úroveň, ktorá bude vyššia ako dnešné...


Aug 17, 2018

Podľa neho s ňou spolupracovala aj Monika Jankovská, štátna tajomníčka ministerstva spravodlivosti. Janíček tvrdí, že zobrala úplatok tri milióny korún.

V rozhovore s Ondrejom Janíčkom sa tiež dozviete:

Prečo sa mu vyhrážal odsúdený vrah?

Ako ho mafián Čongrády so zbraňou v ruke prinútil...


Aug 17, 2018

Tri mesiace pred revolúciou emigroval ako 20-ročný do Nemecka. V 90. rokoch písal o prepojení politiky, biznisu, tajných služieb a mafie.

Počas rodinnej oslavy ho napadol neznámy muž a bez jediného slova ho surovo zmlátil. Aj preto už dvadsať rokov nechodí na verejné toalety.

“Polámal mi rebrá a...