Preview Mode Links will not work in preview mode

NA ROVINU|aktuality.sk

Dec 21, 2019

„Dlho sme počúvali, že Kočner je kontroverzný podnikateľ, čo je úplne mimo. Je to mafián. Keď sa pozrieme na jeho aktivity, takmer do každej išiel s úmyslom podvádzať,“ povedal v relácii NA ROVINU s Marekom Vagovičom františkánsky mních, známy ako brat Filip.


Nov 16, 2019

„Nikdy nepochopím, že keď sa mafia rozhodla niekoho zlikvidovať, prečo to urobila beštiálnym spôsobom. To znamená, že ho ešte predtým mučila a nedopriala mu milosrdnú smrť," povedal v relácii NA ROVINU s Marekom Vagovičom novinár Ján Petrovič.

V týchto dňoch mu vychádza kniha Slovenská mafia:...


Nov 11, 2019

„Zaskočilo ma, koľko kolegov si písalo s Marianom Kočnerom. Je v poriadku, že polícia im zhabala mobily. Justícia je ako rehola, sudca musí byť zdržanlivý,“ povedal v relácii NA ROVINU s Marekom Vagovičom sudca Najvyššieho súdu Dušan Čimo.


Oct 22, 2019

Vedenie Slovenskej informačnej služby za prvej Ficovej vlády vyhodnotilo odpočúvanie šéfa Penty Jaroslava Haščáka ako nezákonnú akciu a vlastizradu. V relácii NA ROVINU to povedal Peter Holúbek, bývalý dôstojník SIS, ktorý v rokoch 2005 a 2006 realizoval spravodajskú akciu Gorila a spracoval o nej...


Oct 7, 2019

„Za posledný mesiac sa ľudia okolo Ľubomíra Galka úplne utrhli z reťaze. Škodia, kde môžu, vynášajú do novín interné veci, urážajú našich členov. Koledovali si o to, aby sme sa ich zbavili a teraz nariekajú. Nie sú na kandidátke, pretože si nenechám donekonečna skákať po hlave,“ povedal...