Preview Mode Links will not work in preview mode

NA ROVINU|aktuality.sk

Dec 16, 2020

„Zastupoval som premiéra Matoviča aj ministra Naďa, lebo boli stíhaní účelovo. Ak sa dostanem ako špeciálny prokurátor do konfliktu záujmov, vylúčim sa z rozhodovania,“ povedal v relácii NA ROVINU kandidát na špeciálneho prokurátora Daniel Lipšic.
 

Čo sa okrem iného dozviete v rozhovore s...


Dec 8, 2020

Dvaja exprezidenti policajného zboru sú vo väzbe. Ich predchodca, Jaroslav Spišiak, je poradcom ministra vnútra, bude vyberať nového policajného prezidenta a píše reformu polície. V relácii NA ROVINU hovorí, že o Bernardovi Slobodníkovi a Tiborovi Gašparovi mal informácie už pred 10 rokmi - a museli...


Dec 1, 2020

„Keď som robil na Úrade vlády, premiér Fico sa správal slušne, vôbec sa nevyvyšoval. Poznal som ho ako normálneho človeka z mäsa a kostí. Nebudem naňho nadávať, lebo dnes je to politicky pekné,“ povedal v relácii NA ROVINU policajný prezident Peter Kovařík.
 

Čo sa okrem iného dozviete v...


Nov 13, 2020

Keby prezident Ivan Gašparovič dodržal ústavu, generálnym prokurátorom by sa nestal Jaromír Čižnár, ale Jozef Čentéš. Ten teraz kandiduje opäť.
 
Čo sa dozviete v rozhovore s Jozefom Čentéšom:

-koho by vyhodil z prokuratúry?

-ako vyzerajú rokovania s politikmi o obsadení funkcie generálneho...


Oct 29, 2020

„Dušan Kováčik závažným spôsobom zneužil moc vo svoj prospech. Dopustil sa absolútnej nehoráznosti, keď sa dlhé roky vysmieval do tváre spravodlivosti aj celej spoločnosti,“ povedal v relácii NA ROVINU kandidát na generálneho prokurátora Ján Hrivnák.

Čo sa okrem iného dozviete v rozhovore s...