Preview Mode Links will not work in preview mode

NA ROVINU|aktuality.sk

Oct 29, 2020

„Dušan Kováčik závažným spôsobom zneužil moc vo svoj prospech. Dopustil sa absolútnej nehoráznosti, keď sa dlhé roky vysmieval do tváre spravodlivosti aj celej spoločnosti,“ povedal v relácii NA ROVINU kandidát na generálneho prokurátora Ján Hrivnák.

Čo sa okrem iného dozviete v rozhovore s...


Oct 27, 2020

„Prokuratúra by mala byť ostrovom moci, ku ktorému nikto nedopláva. V slovenských pomeroch si tam však toxické osoby vytiahli lehátka a opaľovali sa,“ povedal v relácii NA ROVINU kandidát na funkciu šéfa prokuratúry Juraj Kliment.

Čo sa okrem iného dozviete v rozhovore s Jurajom Klimentom:

– o...


Oct 26, 2020

Rastislav Remeta je šéf etickej komisie prokuratúry, ktorá riešila aj prípad Dušana Kováčika.

Keď doniesol do banky 200-tisíc v hotovosti, komisia si ho predvolala, ale komisia nakoniec nedosiahla na relevantné dôkazy. Ako to bude, keby bo Remeta zvolený za generálneho prokurátora?

V rozhovore s...


Oct 19, 2020

V relácii NA ROVINU prinášame rozhovory s kandidátmi na generálneho prokurátora. Dnes s Jánom Šantom z Úradu špeciálnej prokuratúry. Ak ho zvolia, chce aby sa do 24 hodín z prokuratúry zbalili prokurátori známi z Threemy.

V rozhovore s Jánom Šantom sa dozviete:

– ako ho chceli diskreditovať...


Oct 15, 2020

Prinášame vám rozhovory s kandidátmi na generálneho prokurátora. Začíname s Marošom Žilinkom.

„Proces v prípade vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej som sledoval s veľkou nádejou, že bude rozhodnuté nielen zákonne, ale aj spravodlivo. Oslobodenie Mariana Kočnera a Aleny Zsuzsovej ma...