Preview Mode Links will not work in preview mode

NA ROVINU|aktuality.sk

Jun 30, 2021

Ján Hrubala šéfuje Špecializovanému trestnému súdu v Pezinku. Tomu teraz Navyšší súd vrátil prípad vraždy Jána Kuciaka. Pochybili sudcovia? Jeho súd tiež poslal do väzby Gašpara, Kováčika aj Pčolinského. Bolo to len na základe výpovedí kajúcnikov alebo sú na väzbu potrebné aj...


Jun 23, 2021

Člen Ústredného krízového štábu Vladimír Krčméry hovorí, že letná sezóna je nepredvídateľná - štáty sa môžu zmeniť zo zelených na čierne z týždňa na týždeň. Aké výhody budú mať zaočkovaní?

V podcaste s Vladimírom Krčmérym sa dozviete: 

- čo plánuje krízový štáb robiť s...


Jun 17, 2021

„Ministerka spravodlivosti klame. Nereagovala na žiadne výhrady, ktoré sme jej tlmočili k prenájmu budovy na našom klube,“ povedal v relácii NA ROVINU minister financií Igor Matovič (OľaNO).

Čo sa okrem iného dozviete v rozhovore s Igorom Matovičom:

– aké najväčšie chyby urobil vo funkcii...


Jun 10, 2021

„O peniazoch pre môjho klienta hovorí len Beňa. Makó mu odovzdal zalepenú obálku, pričom nevedel, čo v nej je,“ povedal v relácii NA ROVINU obhajca bývalého riaditeľa SIS Ondrej Urban.

Čo sa okrem iného dozviete v rozhovore s Ondrejom Urbanom:

– prečo zastupuje bývalého šéfa SIS a či sa...


Jun 3, 2021

Advokát Peter Kubina zastupuje kajúcnikov Borisa Beňu a Bernarda Slobodníka. Podľa neho sa bez takýchto svedkov ešte nikdy nepodarilo rozložiť žiadnu organizovanú skupinu.

V podcaste sme sa advokáta Petra Kubinu pýtali:

- či sa dejú manipulácie s výpoveďami svedkov,

- ako prebiehajú výsluchy,

- či...