Preview Mode Links will not work in preview mode

NA ROVINU|aktuality.sk

Oct 29, 2021

V 33. časti podcastu SHARE_talks hovoríme o návrate k promovaniu hier na bezplatných CD, ohlásení hry podľa filmu Quiet Place, slovenskom vývojárovi, ktorý konečne urobil hru o Jánošíkovi, dátume vydania remastru trilógie GTA, vtipoch na adresu eFootballu a hodnotíme nový seriál na AppleTV+...


Oct 29, 2021

„Keď som to videla, nemohla som zaspať. Nezabúdajme na Jána a Martinu, musíme Slovensko zbaviť všetkých svinstiev z éry Smeru,“ povedala v relácii NA ROVINU speváčka a tvár iniciatívy Dokončime to Dorota Nvotová.
 


Oct 22, 2021

Viktor Orbán ustúpil a nenakúpi slovenskú pôdu. Stačí nám takéto riešenie? Minister zahraničných vecí Ivan Korčok hovorí, že on maďarskú kartu nevytiahol, ale porušovaniu pravidiel zo strany Budapešti sa nebude prizerať.

 

Vo podcaste s ministrom zahraničných vecí Ivanom Korčokom (nominant SaS)...


Oct 14, 2021

Nový dočasný policajný prezident Štefan Hamran vymieňa policajných funkcionárov. V relácii NA ROVINU potvrdil, že povýši niektorých vyšetrovateľov známych káuz. Niektorí funkcionári odchádzajú pre politické kontakty - napríklad aj pre spoločné oslavy s politikmi.
 

V relácii NA ROVINU sme...


Oct 13, 2021

„Babiš potrebuje rýchlo upratať a potom odíde do opozície. Verím, že sa pohne aj jeho trestné stíhanie, ktoré bolo blokované,“ povedal v relácii NA ROVINU český investigatívny novinár Jaroslav Kmenta.
 

Čo sa okrem iného dozviete v rozhovore s Jaroslavom Kmentom:

– či je Andrej Babiš...