Preview Mode Links will not work in preview mode

NA ROVINU|aktuality.sk

Feb 28, 2022

Ukrajinu potrebujeme v Európskej únii, hovorí politológ Grigorij Mesežnikov. Narodil sa v Rusku a ako jeden z mála už mesiace vopred predpovedal inváziu a aj bombardovanie ukrajinských miest vrátane Kyjeva.
 
 


Feb 24, 2022

Vojna na Ukrajine môže skončiť aj takou katastrofou ako tá v Sýrii, hovorí podpredseda Európskeho parlamentu a opozičnej strany Progresívne Slovensko Michal Šimečka.
 


Feb 16, 2022

„Poslanec Suja upozornil na grémiu koaličných aj opozičných politikov, že sa to môže zvrhnúť do nebezpečnej situácie. Doslova povedal, upokojte situáciu, lebo začnú vyťahovať zbrane,“ povedal v relácii NA ROVINU minister obrany Jaroslav Naď (OľaNO).
 


Feb 10, 2022

Nový šéf Pôdohospodárskej platobnej agentúry tvrdí, že skupín napojených na dotácie je viac ako len tá Norbertova Bödörova. Ďalšie prípady už posúvajú policajtom. Jozef Kiss naznačuje, že vyčistiť inštitúciu od všetkých skupín "možno nechcel" ani jeho predchodca, nominant OĽaNO.
 


Feb 3, 2022

„Ruský prezident je dlho pri moci, nerozmýšľa racionálne. Raz už konflikt vyvolal, môže to urobiť znova,“ povedal v relácii NA ROVINU analytik SFPA Alexander Duleba, ktorý prednáša aj na Filozofickej fakulte Prešovskej univerzity.