Preview Mode Links will not work in preview mode

NA ROVINU|aktuality.sk

Mar 30, 2022

"Nikto nezjednotil Ukrajinu viac ako Putin. Nechápem, kto mu nahovoril, že ho tam budú vítať," povedal v relácii NA ROVINU Martin Lengyel, ktorý robil kampane viacerým ukrajinským politikom.
 
 


Mar 18, 2022

„Strana s lídrom Korčokom, v ktorej by boli aj Mikloš a Dzurinda, by výrazne zamiešala karty na politickej scéne. Tam by som vstúpila okamžite,“ povedala v relácii NA ROVINU poslankyňa Európskeho parlamentu Lucia Ďuriš Nicholsonová.
 


Mar 15, 2022

Bývalý šéf vojsk NATO a generál vo výslužbe Petr Pavel očakáva zásadný prielom v mierových rokovaniach už v najbližších dňoch alebo týždňoch. Obe strany konfliktu sa totiž vyčerpávajú a zároveň je im jasné, že nedosiahnu to, čo chceli.
 


Mar 10, 2022

Minister vnútra Roman Mikulec (OĽaNO) tvrdí, že situáciu na hraniciach Slovensko zvláda. Dobrovoľníci podľa neho nesuplujú štát. Koľko ľudí zvládneme prijať?
 
 


Mar 2, 2022

„Vzhľadom na enormný únik informácií sa domnievam, že s inváziou nesúhlasilo aj veľa ruských spravodajských dôstojníkov,“ povedal v relácii NA ROVINU bývalý šéf analytiky v SIS Ján Mojžiš.