Preview Mode Links will not work in preview mode

NA ROVINU|aktuality.sk

May 27, 2022

Opozičný poslanec a primátor Hlohovca Miroslav Kollár je predsedom malej strany Spolu. Do regionálnych volieb ide v koalícii s ďalšími malými stranami, no pred parlamentnými voľbami bude uvažovať o spojení s PS alebo SaS.


May 24, 2022

Na exšéfa SIS Vladimíra Pčolinského bola podaná obžaloba za korupciu. Podľa nej mal zobrať úplatok za to, že SIS prestane odpočúvať telefón používaný Zoroslavom Kollárom. Pčolinský sa chce brániť a do úvahy podľa neho stále prichádza paragraf 363.


May 21, 2022

Sociálny balíček môže prejsť s pomocou opozície. Daň z ruskej ropy SaS podporí, ak koalícia bude súhlasiť s ich pozmeňujúcim návrhom – aby bola nižšia DPH, ktorá sa premietne do nižších cien benzínu a nafty.


May 18, 2022

Norbert Moravanský je súdny lekár, ktorý bol na Ukrajine v rámci tímu forenzných expertov pomáhať aj s vyšetrovaním vojnových zločinov.
 
 


May 14, 2022

Najvyšší súd pri prepustení Roberta Kaliňáka z väzby potvrdil, že ich ako zločineckú skupinu stíhame oprávnene, hovorí špeciálny prokurátor. Mafia podľa neho nie sú len hrubé krky, ale aj biele goliere.