Preview Mode Links will not work in preview mode

NA ROVINU|aktuality.sk

Jun 28, 2022

Vláda podľa podpredsedu Progresívneho Slovenska Tomáša Valáška svojím babráctvom pomáha Ficovi. Vie si však predstaviť predvolebnú spoluprácu s SaS. 

V rozhovore s Tomášom Valáškom sa dozviete:

– či vidí cestu von z vojny;

– ktorí európski lídri by radi viedli mierové rokovania s Putinom;

–...


Jun 24, 2022

Putin je podľa neho nacistická obluda a Ukrajine by sme mali dodávať zbrane až kým vyženie ruských vojakov aj z Krymu. Ustupovanie agresorovi je podľa neho chyba, ktorú Západ urobil aj pred 2. svetovou vojnou a stála životy miliónov ľudí. 

V rozhovore s Františkom Šebejom sa dozviete:

– aká je...


Jun 23, 2022

Hrozí zrušenie vlakov a časť riešenia, ktoré minister ponúka, obsahuje aj úspory. Vlakvedúcich a predavačky lístkov v budúcnosti nahradia stroje. Minister dopravy nevie, kedy bude dostavaná diaľnica do Košíc.

NA ROVINU s Andrejom Doležalom sme nahrávali 08.06.2022


Jun 22, 2022

Lekár Peter Sabaka vyhlásil zbierku na súdne spory s Milanom Mazurekom a Milanom Uhríkom. Nevie, ako môžu politici žiť s tým, že sa pre ich vyjadrenia niektorí ľudia nedali zaočkovať a zomreli.


Jun 21, 2022

Vicepremiérka Veronika Remišová tvrdí, že ponúkala Richardovi Sulíkovi peniaze z nevyužitých eurofondov na solárne panely a tepelné čerpadlá, ale Sulík ich odmietol, lebo na to nemá „implementačnú kapacitu". Miliarda eur z fondov leží aj na ministerstve životného prostredia.

V rozhovore s...